Firmamız, hasta vücut yapısına tam uygun vücut içi implant ve eklem protezleri, Kişiye Özel Anatomik Modelleme, Cerrahi kılavuzlar ve Medikal modeller konularında çalışmaktadır. İnsan vücudunda bulunan ve çeşitli nedenlerle (kanser, kaza yaralanmaları, hastalık nedeni ile organın gelişmemesi…) işlevini yerine getiremeyen, kayıp yaşanan veya onarılamayacak kadar hasar gören organların kurtarılması için hastaların anatomileri ile tam uyumlu (custom made) implant, cerrahi kılavuzlar, protezler tasarlamakta ve üretmekteyiz. İnsan vücudunun çeşitli yerlerinde çalışan hareketli veya sabit sistemlerin (diz, omur,eklem, kafatas, vb.) incelenmesi ile yaratılıştan gelen mükemmel biyomekanik özellikleride göz önünde bulundurularak, özel tasarımlar yapmaktayız. Bu işlemleri yaparken yüksek çözünürlükte hassas olarak 3 boyutlu çekilmiş Bilgisayarlı Tomografi(CT) ve Manyetik Rezonans(MR) görüntülerini kullanmaktayız.

 

MİSYONUMUZ

 

Organlarının doğal fonksiyonlarını kaybeden hastaların, hızlı bir şekilde eski sağlıklarına kavuşmaları için doğal hareketleri en iyi şekilde yapabilen, anatomileri ile tam uyumlu implant ve protezler geliştirmek ve üretmektir.

VİZYONUMUZ


Kişiye özel üretilen vücut içi implant ve protez üretiminde önümüzdeki 5 yıl içerisinde Türkiye ‘nin en iyi firması olmak ve beraber çalıştığımız Türk Doktor ve mühendisleri ile ülkemizin bu konuda dışa bağımlılığını azaltan çalışmalar yapmaktır.

Hakkımızda //